Ogłoszenie

Image Hosted by FotoZrzut.pl

#1 2011-06-04 14:36:04

 Nadiya

Domownik

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 209
Aktor: Shah Rukh Khan, Ajay Devgan
Aktorka: Kajol Devgan
Film: DDLJ, Baazigar, UMAH, Hamesha

Top 5 - ulubione filmy

Tu możemy wypisać piątkę naszych ulubionych filmów z Kajol oraz krótkie wytłumaczenie dlaczego te filmy a nie inne
Oczywiście listę zawsze będzie można zmienić pisząc nowy post.

Sama nie obejrzałam jeszcze wielu filmów z Kajol, ale myślę, że jeszcze to nadrobię
na dzień dzisiejszy moja lista wygląda tak:

1. Dilwale Dulhania Le Jayenge - nie tylko ulubiony film z Kajol, ale i z całego Bollywood. Jestem w nim zakochana od samego początku i raczej nic tego nie zmieni Bardzo podobała mi się rola Kajol jako Simran, jej marzenia o nieznajomym...
2. Kuch Kuch Hota Hai - kiedy ujrzałam w tym filmie Anjali, taką chłopczycę, bardzo mi się taka rola spodobała, Kajol była inna niż zwykle, a potem z czasem przeobraziła się w pięknego łabędzia
3. Kabhi Khushi Kabhi Gham - przezabawna Anjali jest jedną z moich ulubionych postaci Cała historia filmu jest piękna i wzrusza za każdym razem.
4. My Name Is Khan - cudowna fabuła, wzruszająca i dająca do myślenia. Obie role, zarówno Rizvana jak i Mandiry, były genialne, świetny film.
5. Fanaa - rola Kajol w tym filmie bardzo mnie ciekawiła, Zooni była świetną dziewczyną i podobało mi się jej zachowanie na końcu filmu, Aamira nie lubię, ale film mi się podobał, i nawet jego obecność mi nie przeszkadzała

Offline

 

#2 2011-06-13 20:55:14

Priya12

http://www.registryvalet.com/graphics/button_administrator.jpg

Zarejestrowany: 2011-06-13
Posty: 71

Re: Top 5 - ulubione filmy

Moje Top 5 wygląda tak

1. Dilwale Dulhania Le Jayenge - po nim pokochałam SRK, Kajol i całe Bollywood
2. My Name Is Khan - genialna rola SRK i Kajol, świetna fabuła, bardzo wzruszający film.
3. Hamesha - przepiękna historia miłosna, motyw reinkarnacji też się pojawia (dlatego film zawsze kojarzy mi się z Karan Arjun), Kajol i Saif stworzyli ciekawą parę
4. Kuch Kuch Hota Hai - cudowny film, wspaniała rola Kajol, przemiana z chłopczycy do pięknej kobiety
5. We Are Family - bardzo rodzinny film, Kajol jak zwykle najlepsza ale i Kareena pozytywnie mnie zaskoczyła Arjun też nie najgorszy


http://fotofotki.pl/images/2hydlaqfrd123j6cb4p.jpg

Offline

 

#3 2011-06-14 12:45:17

 asha

Rozkręca się

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 130
Aktor: Srk i Saif
Aktorka: Preity,Rani i Kajol
Film: Kank
WWW

Re: Top 5 - ulubione filmy

To moje
1.KKHH-bardzo mi się spodobał film z nią. Świetnie zagrala
2.K3g-Uwielbiam Anjali
3.DDLJ-bardzo romantyczny film
4.WAF-świetny film
5.Toonpur Ke Superhero-to był pierwszy film zobaczony z para kajol i ajay. Bardzo fajnie tam zagrala mi sie podobala w tym filmie.

Offline

 

#4 2011-06-18 17:05:49

Sunderi

Debiutant

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 26
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Top 5 - ulubione filmy

Sama w sumie nie wiem... Ale wyglądało by to chyba mniej wiecej tak:

1. DDLJ - kocham ten film pewnie nie lubiła bym go tak, gdyby nie Szaruk i moje uwielbienie do niego to nie zasługa Kajol, ale niech będzie pierwszy
2. My Name is Khan - tutaj też, Szaruk ;p genialna rola, wspaniały scenariusz, dobra muzyka, a i Kajol wypadła tak, że żadna inna aktorka nie zagrałaby Mandiry jak ona.
3. Kuch Kuch Hota Hai - uwielbiam Jeden z moich pierwszych filmów.
4. U, Me Aur Hum - cudowny film. Dla wielu mych znajomych się nie podobał, a ja go wręcz kocham. Jeden z moich ulubionych (nie Szarukowych) zdecydowanie.
5. i tu nie wiem. Kajol miała dobrą rolę w Gupt, ale film raczej niezły, a nie dobry. Lubię Ishq, choć to bardziej ze względu na Juhi i Ajaya. w Toonpur Ke Superhero-to Ajay przykuwał mą uwagę... Baazigar czy KA - Srk...  ostatecznie chyba Hameshaa na msc 5 bym postawiła. Para Kajol - Saif bardzo fajna. i film piękny

Ostatnio edytowany przez Sunderi (2011-06-18 17:17:56)

Offline

 

#5 2011-06-19 06:00:45

 asha

Rozkręca się

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 130
Aktor: Srk i Saif
Aktorka: Preity,Rani i Kajol
Film: Kank
WWW

Re: Top 5 - ulubione filmy

Super top 5 Sunderi i jak pozostałe

Offline

 

#6 2012-02-20 18:11:41

ThePaulinaW

Debiutant

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2

Re: Top 5 - ulubione filmy

Cześć. Jestem tu nowa. Postanowiłam się zarejestrować m. in. ze względu na to TOP 5...

Moje ulubione filmy z Kajol to:

1. Fanaa - to jeden z moich ulubionych filmów i najczęściej przeze mnie oglądany, Zooni to taka niewinna dziewczyna, a co zrobiła...
2. My name is Khan - płakałam, płakałam i jeszcze raz się śmiałam, świetny film, najgorsza scena to ta, w której Mandira stoi na boisku i "każe" Rizvanowi odejść, nigdy nie myślałam, że jakaś scena wywoła we mnie takie ciarki, jakie miałam, gdy to pierwszy raz oglądałam.
3. Kabhi Kushi Kabhi Gham - Anjali ma tam genialne teksty: doniczka... 
i te jej miny, można ze śmiechu pęknąć, a gdy Rahul się denerwuje i zaczyna mówić Pooji, że "kuzyn" jej przyjaciółki nie może u nich zamieszkać Anjali w najlepsze dzwoni dzwoneczkiem.
4. U, Me Aur Hum - piękny film, a jednocześnie, moim zdaniem, straszny... dlatego nie do końca jestem chętna jeśli chodzi o oglądanie go. Uważam, że Kajol świetnie w nim zagrała.
5. Baazigar - w sumie mogłoby być DDLJ, ale stwierdziłam, że to jest TOP 5 Kajol nie Shahrukha, więc jak najbardziej Baazigar, Kajol w roli "pani detektyw"...

Ostatnio edytowany przez ThePaulinaW (2012-02-20 18:12:12)

Offline

 

#7 2012-03-23 21:53:07

 asha

Rozkręca się

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 130
Aktor: Srk i Saif
Aktorka: Preity,Rani i Kajol
Film: Kank
WWW

Re: Top 5 - ulubione filmy

Też super top 5

Offline

 
free counters

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://aptekapapaya.pl/ parkiet bambusowy do łazienki https://carpetcleaningformby.weebly.com materace hilding